VPREG’e Hoş geldiniz!

Bu önemli çalışmada yer aldığınız için teşekkür ederiz.

Gebeliğin vaskülite, vaskülit ve tedavisinin de gebeliğe nasıl etki ettiğinin anlaşılması, hastalar ve doktorlar için büyük bir ihtiyaçtır. Gebeliğiniz devam ederken sizin bu konudaki tecrübelerinizi paylaşmanızı bekliyoruz – size vaskülitinizin nasıl gittiği ile hangi ilaçları aldığınızla ve gebeliğinizin nasıl ilerlediği ile ilgili sorular soracağız. Gebeliğiniz bittiği zaman, nasıl sonuçlandığını bilmek istiyoruz. İlk önce kendiniz, vaskülitiniz ve önceki gebelikleriniz ile ilgili soruları yanıtlayacaksınız. Ardından bu gebeliğinizden 3 ay öncesi ile ilgili soruları yanıtlayacaksınız. Son olarak, gebe kaldığınız andan itibaren nasıl hissettiğiniz ile ilgili soruları yanıtlayacaksınız.

İlerleyen zamanlarda, o anda nasıl hissettiğiniz ile ilgili bir takım soruları cevaplamanız için bir e-posta alacaksınız.

Verdiğiniz cevaplar, vaskülitinizin, gebeliğinizin ve ilaç tedavinizin zaman içinde nasıl değiştiğini yansıtmaktadır. Bu soruları gebeliğiniz boyunca ve sonrasında birkaç kez cevaplayacaksınız.

VPREG TurkishConsent

  • MM slash DD slash YYYY
  • MM slash DD slash YYYY